همه ما آرزوی دنیای ایده‌آلی رو داریم که بعد از گذشت چند روز از تصمیم برای یادگیری یک زبان جدید بتوانیم خیلی راحت به آن زبان صحبت کنیم. اما واقعیت این است که یادگیری یک زبان جدید به تمرین و پشتکار نیاز دارد.

درست است که یادگیری یک زبان جدید یک شبه ممکن نیست ولی راه‌هایی وجود دارند که می‌توان با استفاده از آن‌ها سرعت یادگیری را چند برابر کرد و از پیشرفت خوب لذت برد. راحت‌ترین و کاربردی‌ترین این روش‌ها "شروع به صحبت کردن" است. هر چقدر بیشتر صحبت کنید، روان‌تر صحبت خواهید کرد. بر اساس نظرسنجی‌هایی که در آموزشگاه‌های زبان انجام می‌شود بیش از نود درصد زبان‌آموزان تعامل را بهترین راه برای پیشرفت در مکالمه توصیف می‌کنند. جالب اینجاست که این فرصت در گذشته فقط برای افراد ثروتمندی فراهم بود که برای صحبت با افراد بومی به کشورهای مختلف سفر می‌کردند و یا از کلاس‌های گران قیمت استفاده می‌کردند.

اما امروزه دنیا تغییر کرده و با وجود اینترنت همه ما می‌توانیم با صرفه‌جویی در زمان، انرژی و هزینه با افراد مختلف از سرتاسر جهان گفت و گو داشته باشیم. با تشکر ویژه از اینترنت همین الان شما خیلی راحت می‌توانید تعداد زیادی از افراد حرفه‌ای و علاقمند به یادگیری زبان را پیدا کنید.

استفاده از بخش "مکالمه بی‌نهایت با پارتنر" چه فوایدی دارد؟

اعتماد به نفس شما در انگلیسی صحبت کردن بالا می‌برد.

حتما بارها تجربه کردید که صحبت کردن به زبان‌های دیگر بدون اعتماد به نفس چقدر سخت است. اما هر چه بیشتر صحبت کنید بیشتر در محیط زبانی قرار می‌گیرید. هنگامی که تجربه‌های مثبت شما در برقراری ارتباط به زبانی دیگر بیشتر شود، صحبت کردن شما به جای استرس با شادی همراه می‌شود.

گرامر را در جملات تمرین می‌کنید.

کتاب‌ها برای یادگیری تئوری و چرایی پشت قوانین گرامری بسیار سودمند هستند، اما شنیدن و به کار بردن آن‌ها در جمله موضوعی دیگر است. هنگام صحبت با افراد بومی متوجه می‌شوید که آن‌ها در به کارگیری قوانین گرامری در صحبت‌هایشان بسیار انعطاف‌پذیرتر از کتاب‌های گرامری هستند و تنها راه تسلط بر آن‌ها صحبت و تمرین با افراد بومی است.

اینجا فرصتی برای اشتباه کردن و یادگیری از اشتباهات فراهم است.

خیلی از افراد هنگامی که در مراحل اولیه یادگیری زبان هستند از ترس اشتباه کردن صحبت نمی‌کنند. اما اشتباه کردن و یادگیری از آن‌ها از بهترین راه‌های پیشرفت سریع در یادگیری یک زبان است. اینکه شما از پارتنر خود بخواهید اشتباهات شما را حین صحبت تصحیح کند تصمیم بسیار عاقلانه‌ای است.

شما به فکر کردن به زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید عادت می‌کنید.

واقعیت این است که شما در دنیای واقعی هنگام صحبت با افراد نیاز به پاسخ‌های سریع و خلاقانه دارید و فرصت زیادی ندارید تا فکر کنید و پاسخ مناسب بیابید. این کار تنها با زیاد فکر کردن به زبان مورد یادگیری حاصل می‌شود. مکالمه بی‌نهایت با پارتنر برای شما فرصتی فراهم می‌کند تا بتوانید هر چه بیشتر به زبان انگلیسی و یا زبان‌های دیگر (هنگامه مکالمه) فکر کنید.

این روش به شما نشانه‌های محکمی از پیشرفت نشان می‌دهد.

بسیاری از افراد زبان یاد می‌گیرند تا امتحانات کلاس‌های زبان را با موفقیت پشت سر بگذارند، اما اکثر افراد زبان یاد می‌گیرند تا با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند. در این روش هر مکالمه موفق می‌تواند شبیه گذراندن یک امتحان با موفقیت باشد. صحبت کردن با افراد مختلف به شما نشان می‌دهد که چقدر پیشرفت کرده‌اید و به برای پیشرفت به چه فاکتورهایی نیاز دارید.

شما شروع به زندگی کردن به این زبان می‌کنید نه فقط یادگیری آن

شما برای چه زبان یاد می‌گیرید؟ برای اینکه یک بار یک کتاب را بخوانید؟ یا به این دلیل است که می‌خواهید از زبان جدید در شغل خود، در مسافرت‌ها و برقراری ارتباط با دیگران استفاده کنید؟ پس زبان‌ها برای زندگی کردن هستند! شما هر چه زودتر زندگی به زبان مورد یادگیری را آغاز کنید بهتر است. پیدا کردن افراد مختلف برای صحبت کردن با آن‌ها بهترین راهی است که با آن می‌توانید زبان را به صورت جدی وارد زندگی روزمره خود کنید.

بنابراین زمان آن فرا رسیده که کتاب خود را کنار بگذارید، ثبت نام کنید و با افراد مختلف شروع به صحبت نمایید.


چگونه با آهنگ انگلیسی زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

چگونه لغات انگلیسی را یاد بگیریم؟

چطور سریع زبان یاد بگیریم؟

زبان ,صحبت ,افراد ,یادگیری ,یک ,پیشرفت ,با افراد ,صحبت کردن ,است که ,یادگیری یک ,زبان جدید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
احضار شیاطین جنی Superior affairs 超自然 अलौकिक فروشگاه اینترنتی گیوه کرد wikimediafoundation تــاریخـــچۀ جـــهانــی پاپتی چارتیست بورس 724 خرید و فروش ملک در منطقه ۲۲ آنی فایل آموزشی تکنولوژی خبری علم نامه